ଯୌନ ବ୍ୟାକୁଳି ଝିଅର ମାମୁ ପୁଅ ସହ ଯୌନ ଜିବନ

Discussion in 'Odia sex stories' started by desimirchi, Feb 22, 2017.

Tags:
  1. desimirchi

    desimirchi Administrator Staff Member

    ନମସ୍କାର ମୁ ଦେବ Bhauja.com ରେ ଲେଖି ବା କୁ ଯାଉଛି ନୂଆ ଏକ ଯୌନ ଗଳ୍ପ . ଏଇ ଗଳ୍ପ ଟି ଗୋଟେ ଯୌନ ପିପାସୀ ଝିଅ ର ଯିଏ କି ସେକ୍ସ କରି ବା ପାଣି ଭାରି ବକୁଳ ଆଉ ସେ ତା ଘେରେ ରହୁ ଥିବା ତା ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ ସେକ୍ସ କରୁ ଥାଏ ଆଉ ଘେରା ଲୋକ ମଧ୍ୟ ତାକୁ ଅବିଶ୍ୱାସ କରୁ ନ ଥିଲେ ନାଆ ଟି ତାର ଥିଲା ମୋନାଲିସା ଦେଖି ବା କୁ ସୁନ୍ଦର ପାଖ ପାଖି ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ୨୮ ଅଂଟା ୩୬ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ସେକ୍ସ ବମ ଭଳିଆ ଦିସୁ ଥାଏ କଲେଜ ରେ ଶେଷ ବର୍ଷ ର ଛାତ୍ରୀ ସେ ତା ପଛ ରେ ଅନେକ ଟୋକା କିନ୍ତୁ ସେ ଭାରି ସାଧୁ ଦେଖାଇ ହୁଏ ସେଠି ଆଉ ଘରେ ହୋଇ ଯାଏ ତା ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ର ପ୍ରମିକା ଆଉ ସବୁ ରାତି ନିଜ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ର ବାଣ୍ଡ କୁ ଶାନ୍ତ କରି ଶୋଉ ଥାଏ . ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଷ୍ଟୋରୀ ର ନାୟିକା ମୋନାଲିଶା ମୁଂହ ରୁ ଶୁଣି ନେବା .
    ନମସ୍କାର ମୁ ମୋନା ମୋ ବୟସ ୨୨ ସେ ଟା ଥିଲା ଗତ ବର୍ଷ ର ଖରା ଦିନ ର ଘଟଣା ମୋ ମାମୁ ପୁଅ ମୋତେ ସବୁ ରାତି ଗେଂହୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋ ବିଆ ର ପାଣି କୁ ପିଏ ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କରୁ ଥାଏ ଏଏମିତି ଛୁଟି ର ସମୟ ଆସି ବା ରୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲି ଯାଇ ଥାଏ ମୁ ତା ଅନୁପସ୍ଥିତି ରେ ଭାରି ଉତେଜନା ଅନୁଭବ କରୁ ଥାଏ ବାପା ବୋଉ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବାହାଘର ରେ ଯୋଗ ଦେବା କୁ ଗାଁ କୁ କିଛି ଦିନ ଯାଇ ଥାନ୍ତି ଘରେ କେବଳ ମୁ ଆଉ ମୋ ସାନ ଭାଇ ରହି ଥାଉ . ରାତି ରେ ମୁ ମୋ ମାମୁ ପୁଅ ଭାଇ ସହିତ ସେକ୍ସ ବିଷୟ ରେ ଗପି ଗପି ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରି ମାରି ବିଆ ରୁ ପାଣି କାଢି ସାରି ମୋ ରୁମ କୁ ଫେରୁ ଥାଏ ହଠାତ ମୋ ନଜର ସାନ ଭାଇ ର ରୁମ ଉପେର ପଡି ଲା ମୁ ପଶି ଯିବା ରୁ ଦେଖି ଲି ସେ କିଛି ଗୋଟେ ଲୁଚାଇ ବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ଚି ମୁ ତା ହାତ କୁ ଧରି ପାକି ଲି ଆଉ ଦେଖି ବା ରୁ ସେ ତା ମୋବାଇଲ ରେ bhauja .com ରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢୁ ଛି ଆଉ ଚାଦର ହଟାଇ ଦେଖି ଲି କି ସେ ତା ଭିତରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ସୋଇ ଛି ତାକୁ ମୁ ଗଲି କଁ କରି ବି ତା ବାଣ୍ଡ ଉପେର ମୋ ନଜର ପଡି ବା ରୁ ଆଉ ମୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବି ମୋ ନଜର ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ହଟାଇ ପାରୁ ନ ଥିଲି ସେ ବିଚାର ମୋତେ ଡରି ମୋ ଗୋଡ ଧରି ପକାଇ ଲା ମୁ ତାକୁ ବୁଝାଇଲି ଦେଖ ଏଇ ସବୁ ଏଇ ସବୁ ଏଇ ବୟସ ରେ ହୋଇ ଥାଏ ତୁ ଚିନ୍ତା କର ନା ମୁ କାହା କୁ କହି ବି ନି କିନ୍ତୁ ଏଆଇ ସବୁ କଲା ବେଳେ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରି କି କର . ସେ ସାହସ ପାଇ ଯାଇ କହି ଲା ଦିଦି ତମେ ବି bhauja .com ର ପାଠକ ମୁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ହଁ କହି ଲି ସେ ଠୁ ସେ କହି ଲା ଚାଲ ଦିଦି ଆମେ ମିଶି କି ଆଜି ପଢ଼ି ବା ତା ମୁ ରାଜି ହେଁ ଗଲି.
    ମୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଯାଇ ମୋ ବ୍ରା ପନ୍ତି ଖୋଲି ଦେଇ କେବଳ ନାଇଟୀ ଟେ ପିନ୍ଧି ଆସି ଲି ଆଉ ତାକୁ ଡାକି ନାଁ ବାପା ବୋଉ ଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଚାଲି ଗଲୁ କାରଣ ମୁ ଜାଣି ଥିଲି କି ଆଜି ଯାହା ହେଲେ ବି ମୋତେ ନୂଆ ବାଣ୍ଡ ର ସ୍ୱାଦ ଚାଖି ବା କୁ ମିଳିବ ତେଣୁ ମୋ ଘର ର ସବୁ କବାଟ କୁ ବାଣ୍ଡ କରି ବେଡ଼ ରୁମ ରେ ac ଓଂ କରି ଦେଲି ଆଉ ଦୁହେଁ ଗୋଟେ ଚାଦର ଭିତରେ ପଶି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ି ବା କୁ ଲାଗି ଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ସାନ ଭାଇ ମୋତେ କହି ଲା ଅପା ମୁ କିଛି କେଲେ ତମର କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ?
    ମୁ ନାଆ କହି ଲି ଆଉ କହି ଲି ଦରକାର ପଡି ଲେ ମୋ ସାହାୟ୍ଯ ବି ମାଗି ବୁ ତା ସେ କହି ଲା କି ଅପା ଟିକେ ମୋ ର ହଲାଇ ଦିଅ ମୁ ତା ସେଇଆ ଚାଁହୁ ଥିଲି

    [​IMG]
    ମୁ ଆଉ କିଛି ନ କହି ତା ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ହାତ ରେ ମୁଠି ଧରି ଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ହଲାଇ ବା କୁ ଲାଗି ଲି ସେ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ି ବା ବାଣ୍ଡ କରି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ବା ରେ ଲାଗି ଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ନାଇଟୀ ତା କୁ ମୋ ଦେହ ରୁ ଅଲଗା କରି ଦେଲା ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ସେ ପାଗଳ ହେଁ ଗଲା. ମୋତେ ପଚାରି ଲା ଦିଦି ଆମେ ସେକ୍ସ କରି ପରି ବା? ମୁ ହଁ କହି ବା ରୁ ସେ ପାଗଳ ଭଳିଆ ମୋ ସାରା ଦେହ କୁ ଚାଟି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ଆଉ ଶେଷ ରେ ମୋ ଵାଲା ବିହେନା ବିଆ ପାଖ ରେ ପାଞ୍ଚିଲା ଆଉ ସେ ମୋ ବିଆ କୁ ଟିକେ ଆଉଁସି ଲା ପରେ ସିଧା ଜିଭ ବିଆ କଣ ଭିତରେ ପୁରାଇ ସଲ ସଲ କରି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ମୁ ଊଟଜନ ର ଚରମ ସିମା ରେ ପହଂଚି ଯାଇ ଥାଏ ତେଣୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପରି ତା ମୁଂହ ରେ ପାଣି ସବୁ ଚଡି ଦେଲି ସେ ମଧ୍ୟ ମୋ ବିଆ ର ସବୁ ପାଣି କୁ ଅମୂର୍ତ ଭଳିଆ ପିଇ ଗୋଲ ଆଉ ପୁଣି ଥରେ ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟି ବା କୁ ଲାଗି ଲା ମୁ ଏଆଇ ଥର ତାକୁ କହି ଲି ଦେଖ ଯାହା କରି ବା ର ଅଛି ଶୀଘ୍ର କରେ ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନି .
    ସେ ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ ବିଆ କୁ ଛାଡି ଆସି ମୋ ମୁଂହ ରେ ତା ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରାଇ ଲା ମୁ ମୋ ମୁଂହ ରେ ପୁରାଇ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁସି ଦେବା ରୁ ସିଧା ଯାଇ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଟିକେ ଘଷି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବିଆ ରେ ଧକା ଦେଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶି କା ରେ ଲାଗି ଲା ଆଉ ସେ ତା ହାତ ରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ବା ରେ ଲାଗି ଲା କିଛି ସମୟ ଏଏମିତି ଗହିଁ ଲା ପରେ ମୁ ତା ଉପର କୁ ଉଠି ଗଲି ଆଉ ସେ ତଳେ ସୋଇ ଲା ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ବା କୁ ଲାଗି ଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପାଣି ବାହାରି ଲା ଆଉ ମୁ ଶାନ୍ତ ପଡି ଗଲି ,
    ମୁ ଚିନ୍ତୁ ର ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ରୁ କାଢି ମୋ ପାଟି ରେ ପୁରାଇ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚୁସି ବା କୁ ଲାଗି ଲି ଆଉ ତା ବୀର୍ଯ ସବୁ କୁ ମୁ ପିଇ ଗଲି ଆଉ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ସୋଇ ରହି ଲୁ ସେ ଦିନ ରାତି ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖୋଲା ରେ ମିଶୁ କେବେ କେବେ ଆମେ ୩ ଜଣ ମିଶି ଗିଁହା ଗେଁହି ବି ହଉ
    ବହୁ ଶୀଘ୍ର ମୁ ଲେଖି ବା କୁ ଯାଉ ଛି ୩ ଜଣ ଙ୍କ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ ବିଷୟ ରେ ଆଜି ମୋତେ ବିଦାୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଆଉ ଷ୍ଟୋରୀ କିମେତି ଲାଗିଲା ରେ କମେନ୍ଟ ଦେଇ ଜଣାଇ ବେ ନମସ୍କାର ,
     

Share This Page